Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

Aktualności

Premiera singla i teledysku Kroki - "PS Freedom"

Opublikowano: 10.02.2017



Zespół Kroki nie spoczywa na laurach. Po sukcesie debiutanckiego albumu "Stairs", który ukazał się w październiku 2016 roku, zespół prezentuje nowy singiel "PS Freedom" wraz z towarzyszącym mu teledyskiem.
więcej

Nowy teledysk Bownika - As Good As Dead. Najbliższe koncerty

Opublikowano: 24.01.2017



Zapraszamy do obejrzenia nowego teledysku zespołu Bownik - As Good As Dead to trzeci singiel promujący ich debiutanckie wydawnictwo.
więcej

Premiera nowego albumu MARKA DYJAKA - "Pierwszy śnieg"

Opublikowano: 20.01.2017

item
Dzisiaj ma swoją premierę kolejny solowy album MARKA DYJAKA zatytułowany "Pierwszy śnieg".
więcej

Platynowa płyta Brodki, nowy singiel i trasa koncertowa

Opublikowano: 19.01.2017

item
Z radością informujemy, że najnowszy światowy album Brodki "Clashes" otrzymał status Platynowej Płyty! To już druga platynowa płyta w karierze Brodki. W imieniu Artystki i Kayax-u dziękujemy wszystkim fanom, którzy przyczynili się do tej niezwykłej nagrody!
więcej

Fani Krzysztofa Zalewskiego tworzą okładkę albumu "Złoto"

Opublikowano: 17.01.2017

item
Krzysztof Zalewski po raz kolejny oddaje się w ręce swoich fanów. Za pierwszym razem umożliwił fanom stworzenie własnej wersji singla "Luka". Tym razem dzięki specjalnej aplikacji dostępnej na stronie krzysztofzalewski.com/zloto, fani projektują własne wersje okładki najnowszego albumu "Złoto", które następnie umieszczają jako swoje zdjęcia profilowe na social media.
więcej

Akcja #czytamRepublike - artyści czytają monografię zespołu

Opublikowano: 30.12.2016

item
Mijający rok 2016 był szczególnie ważny dla fanów zespołu Republika.  W kwietniu minęło 35 lat od pierwszego koncertu Republiki, a 22 grudnia obchodziliśmy 15. rocznicę przedwczesnej śmierci Grzegorza Ciechowskiego.
więcej

Muzyczne podsumowanie roku 2016

Opublikowano: 27.12.2016

item
Rok 2016 obfitował w wiele nowych propozycji naszych artystów. Żegnamy go z aż 10. wyjątkowymi premierami, pośród których znalazły się podbijające listy przebojów utwory z albumów "Clashes" Brodki, "Złoto" Krzysztofa Zalewskiego czy "Błysk" zespołu Hey, a także bardzo udane debiuty - Bownik, Swiernalis oraz Kroki.
więcej

Premiera klipu Kayah - Gdy pada śnieg (Envee Remix) i trasa koncertowa

Opublikowano: 21.12.2016

item
Zapraszamy do obejrzenia najnowszego video Kayah do utworu "Gdy pada śnieg" (Envee Remix), który powstał dzięki zaangażowaniu samych fanów artystki.

więcej

Premiera teledysku HEY "Błysk" z niespodzianką dla fanów

Opublikowano: 15.12.2016



Polecamy premierę teledysku do utworu "Błysk" Hey, pochodzącego z ostatniego albumu zespołu pod tym samym tytułem, wydanego nakładem wytwórni Kayax.

W teledysku oprócz Katarzyny Nosowskiej, wystąpił gościnnie Marcin Dorociński. Obraz powstał we współpracy ze scenarzystą i reżyserem - Dariuszem Rzontkowskim z HUTY 19 im. Joachima Fersengelda. Za produkcję odpowiadał Vitelloni Films, a za postprodukcję Studio Produkcyjne Orka.


więcej

Premiera teledysku Zakopower - "Kto nas woła"

Opublikowano: 13.12.2016

item
Zapraszamy do obejrzenia najnowszego teledysku zespołu Zakopower do utworu "Kto nas woła", promującego wyjątkowy album "Kolędowo" w edycji specjalnej,  wydany nakładem wytwórni Kayax.
więcej

Światowa premiera 4 video art do utworów Brodki w projekcie 20 Before 17

Opublikowano: 08.12.2016

item
Dziś światowa premiera aż czterech video artów, zrealizowanych do utworów Brodki pochodzących z płyty "Clashes". Te krótkie formy filmowe powstały w ramach już 3. edycji serii "20 Before" organizowanej przez Red Bull.
więcej

Premiera książki: "Republika. Nieustanne tango" Leszka Gnoińskiego

Opublikowano: 06.12.2016

item
Już jutro, 7 grudnia ukaże się książka Leszka Gnoińskiego "Republika. Nieustanne tango”. To pierwsza pełna monografia legendarnego zespołu i rockowy portret jego pokolenia. Książkę znajdziecie w księgarniach oraz sklepach online. Wydawcami książki są Kayax oraz Wydawnictwo Agora. więcej

Premiery świątecznych płyt Kayah i Zakopower

Opublikowano: 04.11.2016

item
Dzisiaj mają swoją premierę dwie świąteczne płyty naszych artystów - Kayah oraz Zakopower. To doskonałe propozycje dla wszystkich, którzy Święta Bożego Narodzenia uwielbiają spędzać w gronie rodzinnym przy wyśmienitej muzyce.

więcej

Premiera albumu Krzysztofa Zalewskiego - "Złoto"

Opublikowano: 18.11.2016

item
Dziś premiera długo oczekiwanego albumu Krzysztofa Zalewskiego "Złoto", zawierającego przeboje "Miłość, miłość" oraz "Luka". Na płycie znalazło się łącznie 11 utworów, w tym instrumentalny bonus.


więcej

Premiera singla i teledysku Marka Dyjaka - "Miejsca przedmioty kształty drzwi"

Opublikowano: 15.11.2016





Przedstawiamy najnowszy singiel i teledysk Marka Dyjaka"Miejsca przedmioty kształty drzwi", który zapowiada nowy album artysty "Pierwszy śnieg". Premiera albumu styczeń 2017 roku.

więcej

Nowy teledysk Kayah - "Pusty talerzyk"

Opublikowano: 07.11.2016




Kayah w podziękowaniu swoim fanom za liczne życzenia urodzinowe, nagrała video do utworu "Pusty talerzyk".
więcej

Premiera teledysku Zabrocki - "Parasol" feat. Bela Komoszyńska

Opublikowano: 10.11.2016

item
Polecamy premierę teledysku do utworu "Parasol" Marcina Zabrockiego, w którym gościnnie zaśpiewała Bela Komoszyńska z zespołu Sorry Boys. "Parasol" to piąty utwór promujący debiutancki album artysty "1+1=0", wydany nakładem wytwórni Kayax. więcej

Kayax Showcase na Europejskich Targach Muzycznych Co Jest Grane 24

Opublikowano: 08.11.2016

item
Tegoroczna, szósta edycja Europejskich Targów Muzycznych Co Jest Grane 24 odbędzie się w dniach 25 - 27 listopada w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. W ramach targów, wytwórnia Kayax zaprasza na specjalny showcase i występy swoich artystów.

Kayax Showcase odbędzie się 26 listopada o godz. 20:30 na Dużej Scenie Teatru Studio im. St. I. Witkiewicza przy Placu Defilad 1. Wystąpią Mary Komasa, Krzysztof Zalewski oraz tegoroczni debiutanci - Bownik, Swiernalis i Kroki.
więcej

Premiera klipu Brodki "Up In The Hill"

Opublikowano: 02.11.2016




Zapraszamy do obejrzenia najnowszego teledysku Brodki "Up In The Hill". To trzeci singiel promujący złotą płytę artystki "Clashes". Obraz do tej piosenki to drugi, po "Santa Muerte", teledysk, który wyreżyserowała Monika Brodka.
O premierza rozpisuje się także sam amerykański magazyn NYLON.

więcej

ŚWIĄTECZNA KAYAH "Gdy Pada Śnieg"

Opublikowano: 26.10.2016

item
Od 4 listopada w każdym salonie Empik dostępna będzie świąteczna płyta Kayah "Gdy pada śnieg". Już teraz można ją zamawiać na empik.com.


więcej

Połącz się z nami

Spotify YouTube Facebook
Allegro Instagram Google+

Artyści

więcej

Nadchodzące wydarzenia

następne

Najnowsze wydawnictwa

Zakopower
Zakopower i Atom String Quartet
Kroki
Stairs
Bownik
Bownik
Swiernalis
Drauma

Wybrane wydawnictwa

Zakopower
Zakopower i Atom String Quartet
HEY
Błysk
Brodka
Clashes
Smolik / Kev Fox
SMOLIK / KEV FOX