Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

Aktualności

Jerzy Małek z nowym albumem "FOREVELLE"

Opublikowano: 2017-03-03
item

"Forevelle" jest kwintesencją stylu muzycznego Jerzego Małka, łączy w sobie elementy nowoczesnego jazzu, wyraźnie uwydatnione w języku improwizacji Małka, jak i poszczególnych członków zespołu. W sferze kompozycji artysta łączy elementy klasycznego jazzu z aktualnymi trendami, stosując charakterystyczne dla niego połączenia akordów, tworzących szeroką paletę barw.

Tematy muzyczne Jerzego Małka cechuje melodyjność, która w połaczeniu z brzmieniem trąbki, tworzy bardzo osobisty, naturalny liryzm. Ten specyficzny sposób interpretacji usłyszeć już można na poprzednich krążkach "Air" i "Stalgia". Na płycie “Forevelle” można także znaleźć elementy bluesa i zawartej w nim melancholii, tęskonty, bólu, które na stałe wpisują się w dorobek muzyczny artysty.ALBUM JERZEGO MAŁKA - "FOREVELLE"
dostępny do odsłuchu na: Kayax.lnk.to/Forevelle
Do realizacji projektu Forevelle Jerzy Małek zaprosił wybitnych muzyków młodego pokolenia. Ich grę cechuje wrażliwość i elastyczność w doborze środków interpretacji, zaskakują bogactwem środków wyrazu muzycznego, inwencją, nierzadko wirtuozerią. Doskonale odczytali intencje artysty jako kompozytora. “Forevelle” to muzyka komunikatywna dla wspólczesnego odbiorcy także ze względu na dobór bardzo subtelnych środków melodyczno-harmonicznych, zastosowanych przez artystę pod wpływem fascynacji muzyką alternatywną, a nawet bardziej wysublimowanymi formami muzyki pop. Nade wszystko muzyka Jerzego Małka po raz kolejny ukazuje go jako artystę wolności, przekazującego prawdziwe, głębokie i szczere emocje.

Projekt w składzie:
Jerzy Małek -trumpet
Krzysztof Łochowicz - guitars
Dominik Kisiel - keyboards
Andrzej Święs - bass
Sławek Koryzno - drums
Maciej Kądziela - sax alt


Album dostępny na CD, MP3 i w streamingach:
Kayax.lnk.to/Forevelle

Kup album na CD w najlepszej cenie na: http://www.sklepzmuzyka.pl

JERZY MAŁEK
Facebook: www.facebook.com/jerzymalektrumpet

powrót

Połącz się z nami

Spotify YouTube Facebook
Allegro Instagram Google+

Artyści

więcej

Nadchodzące wydarzenia

następne

Wybrane wydawnictwa

Zakopower
Zakopower i Atom String Quartet
Marek Dyjak
Pierwszy śnieg
Kayah
Gdy pada śnieg
Zakopower
Kolędowo

Najnowsze wydawnictwa

Artur Rojek
Koncert w NOSPR
HEY
CDN
Paulina Przybysz
Chodź Tu
Mery Spolsky
Miło Było Pana Poznać