Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

Aktualności

Mery Spolsky premiera debiutanckiego albumu i teledysku "Alarm"

Opublikowano: 2017-09-15
item

Mery Spolsky o płycie:

"Płyta jest kilkunasto-piosenkowym listem do jednej, prawdziwej osoby, która nagle pojawiła się w życiu Mery Spolsky i zniknęła. Płyta to chronologiczny opis etapów co się działo w głowie spolsky, która się zakochała, ale jednocześnie znienawidziła. Płyta opowiada o tęsknocie, samotności, totalnym braku, śmierci, złości, ale na końcu dochodzi do wniosku, że gdyby nie to tajemnicze spotkanie z pewnym Panem, którego miło było poznać, nie powstałaby płyta."
MERY SPOLSKY  to muzyczny solo-performance i samozwańczy pop spolsky. Sama pisze teksty, komponuje muzykę, produkuje i aranżuje piosenki, projektuje ubrania, gra na gitarze. Czasem zdarzają się klawisze, ale tylko dlatego, że są czarno-białe. Do tej pory Mery Spolsky można było zobaczyć podczas zeszłorocznego FMT w Szczecinie, Targów Muzycznych CJG w Warszawie, tegorocznym Spring Break'u w Poznaniu i Open’er Festival w Gdyni.


Album "Miło Było Pana Poznać" dostępny w sklepzmuzyka.pl oraz w serwisach online: Kayax.lnk.to/MerySpolskyMiloByloPanaPoznac

Mery Spolsky

WWW: www.meryspolsky.pl
Facebook: www.facebook.com/meryspolsky
Instagram: www.instagram.com/meryspolsky

powrót

Połącz się z nami

Spotify YouTube Facebook
Allegro Instagram Google+

Artyści

więcej

Nadchodzące wydarzenia

następne

Wybrane wydawnictwa

Zakopower
Zakopower i Atom String Quartet
HEY
Błysk
Brodka
Clashes
Smolik / Kev Fox
SMOLIK / KEV FOX

Najnowsze wydawnictwa

Zakopower
Zakopower i Atom String Quartet