Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

Aktualności

Premiera singla i teledysku Kroki - "PS Freedom"

Opublikowano: 2017-02-10
Utwór i teledysk "PS Freedom" jest owocem niestandardowej współpracy zespołu Kroki z marką IKEA przy promocji nowej kolekcji IKEA PS 2017, kierowanej do osób ceniących wolność i niezależność. „PS Freedom” opowiada właśnie o tej wolności rozumianej jako życie po swojemu.

"Uwielbiamy eksperymenty i niestandardowe kooperacje – z tego też powodu chętnie zgodziliśmy się na współpracę z IKEA. Dzięki niej powstał utwór w pełni wyrażający nasze podejście do życia i tworzenia muzyki – wolność. Świat jest tak skonstruowany, że wszystko musi być nazwane, określone, skategoryzowane. My w swoich kawałkach rzucamy temu wyzwanie, mamy swój własny styl. O tym właśnie jest utwór powstały w ramach współpracy" – podkreśla Jaq Merner, wokalista zespołu Kroki.


KROKI - "PS Freedom" (Official Video)

 Autorem teledysku do utworu „PS Freedom” jest reżyser Bart Pogoda.

"Projekty, które nie kończą się powstaniem klasycznego filmu reklamowego, są zawsze dużym wyzwaniem. Tak też było w tym przypadku. Udało się nam połączyć trzy różne światy – design, muzykę oraz film. Ta wyjątkowa kolaboracja udowadnia, że nawet tak odrębne kategorie mogą się wzajemnie uzupełniać, tworząc jedną całość" – komentuje reżyser.


Singiel dostępny w sklepach online oraz streamingach:
Kayax.lnk.to/PSFreedom

 powrót

Połącz się z nami

Spotify YouTube Facebook
Allegro Instagram Google+

Artyści

więcej

Nadchodzące wydarzenia

następne

Wybrane wydawnictwa

Zakopower
Zakopower i Atom String Quartet
HEY
Błysk
Brodka
Clashes
Smolik / Kev Fox
SMOLIK / KEV FOX

Najnowsze wydawnictwa

Zakopower
Zakopower i Atom String Quartet