Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

Pressroom

SMOLIK // KEV FOX - Queen of Hearts

Opublikowano: 21.04.2017

Zapraszamy do wysłuchania i prezentowania na antenie najnowszego singla "QUEEN OF HEARTS" projektu muzycznego SMOLIK // KEV FOX. Premierze singla towarzyszy video zrealizowane w technologii 360 stopni rejestrujące przedpremierowy koncert Artystów w YouTube Space Berlin.

więcej

Romantic Fellas - First Lover

Opublikowano: 20.04.2017
Zapraszamy do wysłuchania i prezentowania na antenie singla "First Lover" zespołu Romantic Fellas zapowiadający płytę "How To Be Romantic". Do utworu powstał także teledysk.

więcej

Zakopower & Atom String Quartet - Bóg wie gdzie

Opublikowano: 20.04.2017
„Bóg Wie Gdzie” - to utwór, który zapowiada album będący zapisem wyjątkowego muzycznego spotkania zespołu Zakopower i Atom String Quartet.
więcej

Bownik - Delfina

Opublikowano: 27.03.2017
Polecamy najnowszy singiel zespołu Bownik - "Delfina". To utwór zapowiadający kolejny album zespołu, którego wydanie planowane jest jesienią b.r. "Delfina" to pierwszy utwór Bownika wykonany w języku polskim. Premierze singla towarzyszy teledysk, do obejrzenia którego zachęcamy na kanale Kayax TV.
więcej

Q YA VY - AntyFAŁSZYSTA

Opublikowano: 20.03.2017
Polecamy singiel "AntyFAŁSZYSTA" promujący album "Q YA VY" projektu muzycznego pod tą samą nazwą, który tworzą artyści dwóch rożnych muzycznych pokoleń i światów. Projekt powstał z inicjatywy Q-rka - gitarzysty, kompozytora, aranżera i producenta (Q-rek Band, Q-rek Group, AiQ, Sobą Inspirowani) oraz Yacka Rodziewicza - barytonisty, klawiszowca i producenta (Republika, Kult, Atrakcyjny Kazimierz).
więcej

Krzysztof Zalewski - Jak dobrze

Opublikowano: 01.03.2017
Z radością prezentujemy najnowszy singiel Krzysztofa Zalewskiego "Jak dobrze" i towarzyszący mu teledysk.
więcej

Kroki - Cover Me

Opublikowano: 27.02.2017
Prezentujemy premierę singla zespołu Kroki - "Cover Me" oraz towarzyszącego mu teledysku zrealizowanego przez grupę PSYCHOKINO.
więcej

Kroki - PS Freedom

Opublikowano: 10.02.2017
Zespół Kroki nie spoczywa na laurach. Po sukcesie debiutanckiego albumu "Stairs", który ukazał się w październiku 2016 roku, zespół prezentuje nowy singiel "PS Freedom" wraz z towarzyszącym mu teledyskiem.
więcej

Bownik - As Good As Dead

Opublikowano: 24.01.2017
Zapraszamy do obejrzenia nowego teledysku zespołu Bownik - As Good As Dead to trzeci singiel promujący ich debiutanckie wydawnictwo.

więcej

Brodka - My Name Is Youth

Opublikowano: 18.01.2017
"My Name Is Youth" to już kolejny singiel pochodzący z płyty "Clashes", któremu towarzyszy teledysk autorstwa Anety Grzeszykowskiej i Jana Smagi. Obraz ten powstał w ramach 3. edycji międzynarodowego projektu artystycznego "20 before 17" organizowanego przez Red Bull.


więcej